INCHIRIERE HALE LUGOJ

Un nou magazin in Lugoj. Cele mai apreciate produse italiene sunt acum si in orasul nostru

02 Decembrie 2022
Lugoj Info.ro - Cele mai apreciate produse italiene sunt acum si in orasul nostru foto: Lugoj Info

Cel mai nou magazin deschis in Lugoj, poarta amprenta calitatii italiene.

Din aceasta saptamana, daca doriti sa cumparati produse de calitate, sunteti asteptati pe strada Caransebesului, peste drum de Lidl. Noul magazin ofera o gama diversificata de produse, fabricate si recunoscute in Italia. Pe rafturi veti gasi dulciuri, cafea, ulei de masline, conserve, paste Barilla, sosuri de tomate, panettone Motta, dar si detergenti, geluri de dus sau sampoane, toate la preturi fara concurenta. Magazinul a fost deschis pentru a aduce pe piata lugojeana produsele, dar si gusturile delicate, cu care lugojenii plecati in Peninsula s-au obisnuit. Magazinul este deschis de luni pana sambata, intre orele 8-19, iar duminica este inchis.